newS

bIo

 

// Performing dates

2016


Jan.

02    14.00    HollandOpera Roodhapje, Veerensmederij Amersfoort

02    16.00    HollandOpera Roodhapje, Veerensmederij Amersfoort

03    14.00    HollandOpera Roodhapje, Veerensmederij Amersfoort

17    15.30    Lavinia Meijer en Peter Verduyn Lunel, Melkhuisje Hilversum

18    19.30    Lavinia Meijer en Peter Verduyn Lunel, Musis Sacrum Arnhem

22    19.30    Lavinia Meijer en Schrijver Abdelkader Benali, Theater de Lieve vrouw Amersfoort

27    20.00    Lavinia Meijer en Schrijver Abdelkader Benali, Helmond

29    09.30    Presentatie workshops Music in Waste, Dr.Groenschool, HollandOpera Amersfoort

30    21.30    NederlandsKampioenschap slagwerkensembles, SDG Ommen, De Kolk Assen


Feb.

24    10.15    Schoolconcert Bl!ndman Drums, Deinze (B)


Mar.

08    12.40    Introduktie concert Music in Waste, Vathorst college Amersfoort

15    09.00    Presentatie workshops Music in Waste, basisschool de Vuurvogel, HollandOpera Amersfoort

15    11.30    Presentatie workshops Music in Waste, basisschool de Vuurvogel, HollandOpera Amersfoort

17    09.00    Presentatie workshops Music in Waste, basisschool de Wonderboom, HollandOpera Amersfoort

17    11.30    Presentatie workshops Music in Waste, basisschool de Wonderboom, HollandOpera Amersfoort


Apr.

06    17.30    Lavinia Meijer en Schrijver Abdelkader Benali, Boekpresentatie bij Scheltema Amsterdam

09    11.00    SPIJKERS op radio 1 i.v.m. nominatie Annie M.G. Schmidt prijs

10    16.00    SPIJKERS, i.v.m. nominatie Annie M.G. Schmidt prijs, theater Bellevue Amsterdam


Mei

28    12.00    Lavinia Meijer en Schrijver Abdelkader Benali, Harira festival Amsterdam


Jul.

06    10.30    3 Ranjaconcertjes tijdens prinsenstichting feest, Purmerend


Sep.

14                Try-out harpersongs JacobTV


Okt.

05    20.00    Slagwerkconcert duo Saris&Kleinjan, voortgezet onderwijs Almelo

23                Lavinia Meijer en Peter Verduyn Lunel, Delft

28    20.00    Bl!ndman drums, WINGS, Bornem (B)


Nov.

02    20.00    Lavinia Meijer & Jacob Ter Veldhuis, Muziekgebouw aan t’ Ij, Amsterdam

12    22.30    Lavinia Meijer & Jacob Ter Veldhuis, November Music, Den Bosch

15    19.30    Toneelgroep Amsterdam & Bl!ndman drums, The Fountainhead, Parijs

16    19.30    Toneelgroep Amsterdam & Bl!ndman drums, The Fountainhead, Parijs   

17    19.30    Toneelgroep Amsterdam & Bl!ndman drums, The Fountainhead, Parijs   

18    19.30    Toneelgroep Amsterdam & Bl!ndman drums, The Fountainhead, Parijs

23    19.30    Toneelgroep Amsterdam & Bl!ndman drums, The Fountainhead, SSBA Amsterdam

24    19.30    Toneelgroep Amsterdam & Bl!ndman drums, The Fountainhead, SSBA Amsterdam

26    20.00    Lavinia Meijer & Jacob Ter Veldhuis, Concertzaal Tilburg

24    19.30    Toneelgroep Amsterdam & Bl!ndman drums, The Fountainhead, SSBA Amsterdam


Dec.

17    14.00    Try-out Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

18    14.00    Try-out Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

21    20.00    Lavinia Meijer & Jacob Ter Veldhuis, Parkstadtheater Heerlen

24    14.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

24    16.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

25    13.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

25    15.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

26    13.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

26    15.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

28    14.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

28    16.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

29    14.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

29    16.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

30    14.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort

30    16.00    Roodhapje, HollandOpera, Veerensmederij Amersfoort